Výstavba lokální distribuční sítě (LDS) na míru

Plánujete výstavbu nového developerského projektu anebo řešíte systém dodávek energií do stávajícího areálu s vícero odběrateli elektřiny? Možné řešení energetických potřeb představuje zřízení lokální distribuční soustavy (LDS) pro váš projekt.

Lokální distribuční soustava (LDS) představuje distribuční síť, prostřednictvím které je vícero koncových odběratelů připojeno k nadřazené regionální distribuční soustavě (RDS) prostřednictvím jednoho připojovacího bodu. Typicky se LDS nacházejí v komerčních a obytných zónách, obchodních centrech, průmyslových a podnikatelských areálech.

Pomáháme investorům a projektantům snadno a efektivně vyřešit připojení k síti elektrické energie budováním lokálních distribučních soustav.

Nabízíme kompletní službu od zajištění potřebných výkonů elektrické energie pro investiční záměry, připojení k energetické soustavě, projektové dokumentace pro stavební řízení až po finální realizaci a následné provozování lokálních distribučních soustav na napěťové hladině vysokého (VN) a nízkého napětí (NN).

Nechte všechno na nás

Zrealizujeme připojení vaší lokality k síti elektrické energie, vybudujeme zařízení a rozvody vysokého (VN) a nízkého napětí (NN). Dále za vás zaplatíme poplatky energetice a státním orgánům, vyřídíme veškerá povolení a jednání z úřady.

Naše reference

  • LDS bytové domy Na Spravedlnosti, Pardubice
  • LDS bytové domy Nová Vltava, České Budějovice

Další reference

Máte zájem o výstavbu lokální distribuční sítě? Napište nám, vypracujeme vám nabídku